Do željene knjige u 6 klikova!

Kako bismo smanjili duža čekanja preporučamo vam da željene knjige naručite putem E-KATALOGA GKVG :

Za naručivanje knjiga potreban vam je PIN (personal identification number) koji možete zatražiti putem telefonskih kontakata i e-mailova odjela.

Pregledajte našu ponudu putem E-KATALOGA i odaberite naslove koji vas zanimaju te nam pošaljite Upit o statusu građe, a mi ćemo vam odgovoriti na Upit i pripremiti knjige koje možete preuzeti na ulazu u knjižnicu.

Upišite u tražilicu Gradska knjižnica Velika GoricaKliknite na ikonu E-KATALOGStigli ste na naš E-KATALOGU tražilicu upišite naslov knjige, autora ili traženi pojamDobili ste rezultate pretraživanja i kliknite na knjiguVidljiv je broj primjeraka po lokacijama pa ako knjiga nije posuđena kliknite na Provjerite statusPrijavite se sa članskim brojem i PIN-omAko želite napišite dodatnu poruku te pošaljite Upit o statusu građe za rezervaciju i posudbuDobili ste potvrdu o uspješno poslanom Upitu

Prijavom u sustav putem članskog broja i PIN-a dostupni su vam i vaši podatci o: statusu i isteku vašeg članstva, broju i statusu knjiga koje ste posudili na pojedinim lokacijama, rokovima povrata i eventualnim zakasninama, cjelokupnoj povijesti vaših posudbi knjiga itd.